Cobra / Mamba vs Folgore
| Portée | 2,0 km ◉ |
| Vitesse maximale | 300 km/h ◉ |
| Poids | 44 995 kg ◉ |
| Ogive | 2,7 kg ◉ |
| Longueur | 0,96 m ◉ |
| Diamètre | 100 mm ◉ |
| Guidage | MCLOS |
| Type d'ogive | High Explosive Anti Tank |
| Portée | 1,0 km ◉ |
| Vitesse maximale | Mach 1,5 ◉ |
| Poids | 17 kg ◉ |
| Ogive | 3,0 kg ◉ |
| Longueur | 1,85 m ◉ |
| Diamètre | 80 mm ◉ |
| Guidage | -- |
| Type d'ogive | High Explosive Anti Tank |