Halifax vs Meko 360
| Deslocamento | 4.735 toneladas ◉ |
| Velocidade máxima | 30,0 nós ◉ |
| Alcance | 9.500 nm at 18 nós ◉ |
| Comprimento | 134,1 m ◉ |
| Boca | 16,4 m ◉ |
| Tripulação | 255 ◉ |
| Propulsão | CODOG: 2 × General Electric LM2500 gas turbines (47,500 shp), 1 × SEMT Pielstick 20PA6V280 diesel engine (8,800 shp) |
| Armamento |
|
| Deslocamento | 3.360 toneladas ◉ |
| Velocidade máxima | 30,0 nós ◉ |
| Alcance | 4.500 nm at 18 nós ◉ |
| Comprimento | 125,9 m ◉ |
| Boca | 15,0 m ◉ |
| Tripulação | 200 ◉ |
| Propulsão | 2-shaft COGAG, 2 × Olympus TM 3B gas turbines (51,800 shp), 2 × Tyne RM-IC gas turbines (10,200 shp) |
| Armamento |
|